Padezi vo srpski jezik. Szerb, mint nem anyanyelv oktatása - Észak-bácskai magyar pedagógusok egyesülete

Rvački klub Radnički obogatio Sombor za 6 novih šampiona države!

padezi vo srpski jezik

Najuspešniji među njima bili su Kristian Dobi do 30 kg i Gregor Sekulić do 55 kg koji su osvojili zlatne medalje i postali šampioni Srbije u svojoj kategoriji. Srebnu medalju osvojio je Srđan Todorović takođe do 55 kg, bronzanu David Mazinjanin do 39 kg, a Nemanja Jančić do 60 kg je izgubio u borbi za medalju i tako osvojio 5.

U uzrastu kadeta prvak Srbije postao je Bojan Kostić do 92 kg, koji je sa 4 pobede dominirao u ovoj kategoriji. Srebrnu medalju zaslužio je Milan Tolić do 60 kg, dok su bronzani bili Milan Čeprnja do 65 kg i Aleksandar Jančić do 80 kg. U borbi za medalju rezultatom izgubio je Uroš Knežević i zauzeo 4.

• Ее белая блузка промокла насквозь и прилипла к телу.
  • обняла и поцеловала его, слезы бежали по ее щекам.
  • Панк замер.
  • Mi a giardiasis felnőtteknél

U zanimljivom nadmetanju seniorki, Milica Lazić je u kategoriji do 53 kg takođa pokazala najvišu klasu. I Milica je postala šampionka Srbije!

Olyan hasonulás is előfordul, amely a képzés helyének a változásában áll.

Nastavljaju tradiciju kluba predvodnika somborskog sporta: sa trenerima, profesorima Milanom Marićem i Simom Savićem Drugi dan, nedelja, U takmičenju pionira srebrnu medalju osvojio je Gregor Sekulić do 57 kg, dok su bronzane medalje osvojili Aljoša Ilić u istoj kategoriji i Milan Čeprnja do 68 kg. U padezi vo srpski jezik za medalju izgubili su Lazar Medić do 52 kg i Milan Tolić do 62 kg.

Među junioimra, prvaci Srbije postali su David Novič do 70 kg i Bojan Kostić do 92 kg, obojica sa 4 ubedljive pobede.

Aleksandar Jančić do 86 kg osvojio je peto mesto. Radnički u svojoj bogatoj kolekciji medalja bogatiji je još sa 6 prvaka Srbije.

• - Я объяснила Совету, - проговорила Наи, - что вы только что появились здесь и еще не понимаете причин бойкота.
  • - А это не так? - спросил Беккер холодно, глядя на ее припухший локоть.
  • И все же, несмотря на отсутствие этих самых границ, дворик оказался спроектирован таким образом, что не было ни малейшей опасности потеряться и кажущейся бесконечности окружающего его пространства.
  • Szerb, mint nem anyanyelv oktatása - Észak-bácskai magyar pedagógusok egyesülete
  • A máj méregtelenítését megtisztítják

Već u subotu, 5. Internacionalni turnir "Ivan Frgić-Žuti ", u znak sećanja na najuspešnijeg somborskog i sportistu veka Sombora. Ulaz je slobodan.

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor.